Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:30
İŞTIRAKLERİMİZ

İştiraklerimiz

Konkap Galvaniz San. ve Tic. A.Ş. en modern ve çevreci teknoloji ile tamamen insan sağlığı ve çevre faktörleri göz önünde bulundurularak Konya ve Ankara tesislerinde 365 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Konya tesisleri 10.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 20.000 m2 alanda yılda 70,000ton; Ankara tesisleri ise 9.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 20.000 m2 fabrika sahasında yılda 60,000 ton galvaniz kapasitesi ile hizmet vermektedir. Yıllık toplam galvanizleme kapasitemiz 130.000 ton’dur.

KONKAP GALVANİZ A.Ş Kalite Güvence Sistemini; ISO 9001 Kalite Yönetim sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ile belgelendirmiş ve  TS EN ISO 1461 normlarına uygun üretim belgelerini de alarak, proses ve hizmette kalite güvencesini müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye ve Avrupa pazarında adından sıkça söz ettiren Konkap Galvaniz, kaliteli ve sürdürebilir hizmet anlayışı ile sektörünün lokomotif görevini üstlenmekte olup kullandığı teknoloji ve otomasyona dayalı üretim tesisleriyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş ve sayılı tesislerinden biri olma ünvanını kazanmıştır.

Konkap Galvaniz A.Ş.  Şalt Otomasyon, Çavuş Demir, Binko Yapı ve Sami Güler Yapı ortaklığıdır.

 

Bir diğer iştirakimiz Ankotek Mühendislik;

Firmamız 2022 yılında Ankara’da kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamız, sektöründe lider bir kadronun bir araya gelmesiyle oluşmuş olan bir kuruluştur.  Ankotek Mühendislik Elektrik Sanayi Ticaret A.Ş. olarak faaliyet göstermektedir.

Genç ve dinamik ekibi sayesinde hızlı karar ve aksiyon alabilen yapısı ile dünya da ve Türkiye’de, konusunda öncü markalar ile ilerlediği yolda her geçen gün güç ve istikrarını koruyarak bayiliğini yaptığı her markada türkiye genelinde en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı ile kusursuz hizmet politikasını ilke edinen Ankotek Mühendislik kurulduğu günden bu yana kaliteli ve zamanında hizmetin öncüsü olmuş yaklaşık 600 M2 alanda hizmet vermektedir.

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. X