Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:30
MALZEME TEDARİĞİ

Firmamız elektrik, elektronik, otomasyon ve pnömatik malzemeleri temini konusunda, sektörün dünya ve Türkiye’ de ileri gelen imalatçı firmaların seçkin ürünlerinin pazarlama faaliyetini yürütmektedir. Firmamız teknik birikimi ve deneyimli personeli ile müşteri ihtiyaçlarına fiyat performans oranları da göz önünde tutularak cevap vermektedir.

Bayisi olduğumuz ürünlerin dışında tüm elektrik, elektronik, otomasyon ve pnömatik malzemelerinin satışı da uygun ödeme koşulları ile yapılmaktadır.

Hızlı küreselleşme sonucu ekonomik sınırların kalkması ucuz, kaliteli ürünlerin ve yeni teknolojilerin takibini zorunlu hale getirmiştir. Firmamız tarafından seçkin denetimler sonucu ilgili ürünleri siz kıymetli müşterilerimize sunmak ana hedefimizdir.

Satışını yaptığımız ürün başlıkları şöyle özetlenebilir;

Hız Kontrol Cihazları, Kontrolör-hmi-I/O (plc, panel) Sensörler, Sıcaklık Sensörleri, Röleler, Ssr, Zaman Röleleri, Sıcaklık Kontrolörü, Güç Kaynakları, Robotlar, Sotf Starter, Kontaktör, Motor Koruma Şalteri, Pnömatik malzemeler, Şalter, Proses Ölçüm, Tartım, Klemens, Etiketleme, El Aletleri, End. Eth. Switch, Sinyal Dönüştürücü, Pano, Pano, Aksesuarları, Elektriksel Ölçüm, Fiş-Priz, Kablolar - Sensör Kabloları, Enerji İzleme, Proses Gösterge, End. Kamera – Barkod, Safety Grubu, Yazılım ve Tüm ürün grupları...

ÜRÜN GRUPLARI

MARKALAR

OMRON
SİEMENS
PHOENİX CONTACT
EMKO
DANFOSS
FESTO
FLUKE
HENSEL
KAEL
KOBOLD
KYORITSU
LAPP
TEMPA
PFANNENBERG
MEGGER
BAYKON
Endress+Hauser
TP ELECTRİC
KONYA BÖLGE BAYİLİĞİ
BRADY
WÖHNER
STEGO
Schneider Electric
ABB
ALCE
HES KABLO
ENTES
FATEK
YASKAWA
2M KABLO
WEİDMÜLLER
ASTOR TRAFO
ALLEN BRADLEY
FİNDER
PELSAN
AUTONİCS
BALLUFF
EAE ELEKTRİK
EATON
EMAS
EBMPAPT
ENDA
GRUP ARGE
IFM
JANİTZA
KLEMSAN
LEGRAND
LOOBAR
MEAN WELL
ONKA
ORTAÇ
PEPPERL FUCHS
PİLZ
RİTTAL
RAYCHEM
ŞAFAK
SİCK
WAGO
JAMESON
BEDOK
FORNAZZO
GEWISS

Referanslar

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. X