Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:30
Sürdürülebilir Satın Alma Politikası

Satın alma Departmanımız firmamızın karlılığında, büyümesinde ve buna bağlı olarak da gelecek hedefleri yakalama noktasında stratejik bir öneme sahiptir. Satın alma ekibimiz işletme içerisindeki tüm birimlerle iletişim içindedir. Konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşan satın alma departmanımız, Enerji ve Otomasyon alanında bayiliğini yaptığımız markaların ürünlerinin satın alma ve satış hizmeti alanında gerek yurtiçi gerekse yurtdışı kaynaklardan faydalanmaktadır. Bayisi olduğumuz ürünlerin dışında tüm elektrik, elektronik, otomasyon ve pnömatik malzemelerinin satışı da yapılmaktadır. ŞALT OTOMASYON Satın Alma politikamız adil rekabet, doğruluk ve şeffaflık ilkeleri ile, tedarikçilerimize ve müşterilerimize en yüksek iş etiği ve çevre standartlarında, en uygun koşullarda, en uygun fiyatta malzeme, ürün ve hizmet vermektedir. Hedefimiz, hızlı küreselleşme sonucu ekonomik sınırların kalkması ucuz, kaliteli ürünlerin ve yeni teknolojilerin takibini zorunlu hale getirmiştir. Tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi sürecimize katarak kaliteli, uygun maliyetli ve yenilikçi ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmak ve bunların getireceği sonuçlardan beraberce faydalanmaktır. Tedarikçilerimizden ve müşterilerimizden beklentilerimiz, satın alma politikamızın önemli unsurları olan İş Etiği ve Çevre Politikalarımıza da uymalarıdır.

Piyasa şartlarının imkan verdiği doğrultuda yerli, milli, Ecolabel ve FCS sertifikalı ürünler tercih edilmelidir.

Satın almasını yaptığımız ürünlerde geri dönüşüme uygun, doğa dostu, A+ yüksek enerji tasarruflu olanlarının kullanımını tercih etmekteyiz. Satışını yaptığımız ürünlerde ise belirtilen özelliklerde ürün tercih eden müşterilerimize ilave iskonto uygulamaktayız.

Şirket araçlarımızın en kısa sürede elektrikli olanları ile dönüşümü hedeflemekteyiz. İstenilen kriterlerde ve yeterli sayıda elektrikli araç tedarik edilemediği durumlarda, minimum %10’unun (yani her 10 araç satın almasında 1 adet) elektrikli araçlar arasından tercih edilmesine dikkat edilecektir. Araç kiralaması yapılırken yalnızca elektrikli araçlar tercih edilecektir. Satın alınacak ofis & büro malzemelerinde FSC, EcoLabel, Vegan, GOT’s, Organic gibi ekolojik etiketli ürünler öncelikli tercih sebebi olacaktır. Beyaz eşyalarda A sınıfı enerji etiketine sahip ve su tasarruflu cihazlar öncelikli tercih sebebi olacaktır.

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. X