Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:30
MALZEME TEDARİĞİ

Robotlar

MARKA : OMRON
MODEL : SABİT ROBOTLAR
AÇIKLAMA :

i4H   Daha yüksek taşıma kapasitesi ve daha fazla döngü süresi sayesinde üretimden daha fazla verim alın. Güçlü i4H'yi hemen sorunsuz bir şekilde üretim hattınıza entegre ederek daha fazlasını elde edin. Güncellenmiş sağlam tasarımıyla i4H, fabrika ihtiyaçlarınız için daha nitelikli ve verimli bir üretim sağlayabilir.

i4L    Hassas işleme, montaj ve malzeme taşıma için yeni i4L robot. i4L robot, 5 kg'a kadar yükle yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli hareket kabiliyetine sahiptir. Kompakt tasarımı ve esnek programa özelliğiyle dijital montaj dahil çok çeşitli robot uygulamaları için idealdir.

iX3   Paralel robot; yiyecek ve içecek ile ilaç ve sağlık sektörlerinde kullanım için idealdir. iX3 paralel robot ile verimliliği bir üst seviyeye taşıdık. Bu güçlü robot entegre yüksek hızlı konveyör izlemeyi, güçlü görsel denetim yönlendirmesini ve özellikle paketleme pazarı için geliştirilmiş kullanımı kolay uygulama yazılımlarını destekler.

iX4   Dört eksenli paralel robot, yüksek hıza ve hassasiyete sahiptir. iX4 robot, 15 kg taşıma kapasitesi ile hız ve hassasiyet konusunda sektör lideridir. Dünyada patentli dört kollu döner platformumuza sahip tek paralel robot olan iX4, iş yerinde maksimum hız, maksimum hızlanma ve olağanüstü performans sunar.

MARKA : OMRON
MODEL : Kolaboratif Robotlar
AÇIKLAMA :

Kolaboratif Robotlar
Otomasyonun Geleceği İçin Tasarlandı
Daha güvenli, programlaması daha basit ve diğer ekipmanlarla daha kolay entegre olan bu yeni kolaboratif robot serisi, insanlarla makinelerin uyum içinde çalıştığı akıllı üretim ortamına yönelik büyük bir adımı temsil eder.

Özellikle makine bakımı, yükleme ve boşaltma, montaj, yapıştırma, test etme ve lehim gibi çok yönlü ve çeşitli uygulamalara göre uyarlanabilme.

Basitleştirilmiş programlama özelliğine sahip bu robotlar, kodlamave pendant ihtiyacını ortadan kaldırarak kullanıcılara daha hızlı başlatma süreleri sağlar.

Emniyet bir önceliktir. Emniyet gereklilikleri ISO 10218 ve ISO/TS 15066'da belirtilmiştir.

Kolaboratif robotlarımız (ör. LD mobil robotlar) ve kontrolör donanımı ile garantili sorunsuz entegrasyon.

Model tanıma, nesne konumlandırma ve barkod tanımlama için mevcut dahili akıllı görsel denetim sistemi.

MARKA : OMRON
MODEL : AMR - LD
AÇIKLAMA :

Tam otonom mobil robotlar
Mobil robot ailemiz, 60 kg'lık hafif yüklerden 1500 kg'a kadar çok çeşitli yükleri güvenli ve ekonomik bir şekilde taşıyarak forkliftlerin yerini alabilir!

OMRON'un otonom mobil robotları (AMR'ler), üretim ve depo lojistiği operasyonlarında verimliliği önemli ölçüde artırmak için tasarlanmıştır. İş hacmini artırır, hataları ortadan kaldırır, malzeme izlenebilirliğini geliştirir ve çalışanların karmaşık insan becerileri gerektiren görevlere odaklanmasını sağlar. 

Geleneksel AGV'lerin aksine mobil robotlarımız, tesisin mevcut yapısı içinde hareket edebilir ve yüksek bedelli tesis modifikasyonu gerektirmez.

AMR'lerimiz, bağımsız depo uygulamalarında hızlı bir şekilde devreye alınabilir ve hareket, emniyet, görsel denetim, kontrol ve robotları bir araya getirerek tek bir kaynaktan tam bir çözüm sunan eksiksiz otomasyon konseptine entegre edilebilir.

MARKALAR

OMRON
SİEMENS
PHOENİX CONTACT
EMKO
DANFOSS
FESTO
FLUKE
HENSEL
KAEL
KOBOLD
KYORITSU
LAPP
TEMPA
PFANNENBERG
MEGGER
BAYKON
Endress+Hauser
TP ELECTRİC
KONYA BÖLGE BAYİLİĞİ
BRADY
WÖHNER
STEGO
Schneider Electric
ABB
ALCE
HES KABLO
ENTES
FATEK
YASKAWA
2M KABLO
WEİDMÜLLER
ASTOR TRAFO
ALLEN BRADLEY
FİNDER
PELSAN
AUTONİCS
BALLUFF
EAE ELEKTRİK
EATON
EMAS
EBMPAPT
ENDA
GRUP ARGE
IFM
JANİTZA
KLEMSAN
LEGRAND
LOOBAR
MEAN WELL
ONKA
ORTAÇ
PEPPERL FUCHS
PİLZ
RİTTAL
RAYCHEM
ŞAFAK
SİCK
WAGO
JAMESON
BEDOK
FORNAZZO
GEWISS
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. X