Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:30
MALZEME TEDARİĞİ

Tartım

MARKA : BAYKON
MODEL : YÜK HÜCRESİ VE DATA KABLOLARI
AÇIKLAMA :

Yüksek kaliteli bakırdan ve koruma derecesi yüksek çok katlı ekranlarla üretilen Baykon Kabloları çok düșük seviyeli analog ve dijital yük hücresi sinyalleri, veri transferi ve otomasyon sistemlerinde güvenle kullanılırlar. Baykon Kablolarının çok katmanlı ve yüksek korumalı ekranları zorlu koșullarda dahi elektromagnetik bozuculara karșı doğru tartım ve güvenli çalıșma sağlar.

Ex-proof ortamlarda kullanıma uygun kablolar patlamalı sahalarda analog ve dijital yük hücresi bağlantılarında, veri haberleșmelerinde ve kontrol signalizasyonunda güvenle kullanılırlar.

MARKA : BAYKON
MODEL : YÜK HÜCRESİ BAĞLANTI KUTUSU BJS
AÇIKLAMA :

Bir terazinin hassasiyeti sadece tartı göstergesinin ve yük hücresinin kalitesine bağlı değildir. Yük hücresi bağlantı kutusu terazinin hassasiyetini belirleyen en önemli üçüncü parçadır. BJS serisi yük hücresi paslanmaz çelik bağlantı kutuları, özellikle kimya ya da gıda sanayiinde, kamyon kantarları, tank tartımı, silo tartım sistemleri, konveyör terazileri, yüksek kapasiteli yer kantarları gibi çeșitli endüstriyel tartım uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıștır.

BJS Serisi Yük Hücresi Paslanmaz Çelik Bağlantı Kutuları, tüm strain-gage esaslı yük hücreleri için rahatlıkla kullanılabilir. Yük hücrelerinin sinyal seviyelerini dengeleyerek terazi hassasi- yetini arttırır ve kolay kalibrasyon imkanı sağlar. BJS serisi yük hücresi bağlantı kutuları, paslanmaz çelik yapıları, suya ve neme dayanıklı yüksek koruma sınıfları ile ıslak ve hijyenik endüstriyel alanlardaki tüm terazi veya tartım sistemlerinde sorunsuz kullanılabilir.

MARKA : BAYKON - LOADCELL
MODEL : LOADCELL
AÇIKLAMA :

Tüm loadcell çeşitleri OIML ve Exproof onaylı, Alüminyum veya çelik yapıda ve Yüksek hassasiyetlidir

Lama Tipi Yük Hücreleri

-5 kg'dan 5000 kg'ya kadar kapasite

Baskı Tipi Yük Hücreleri

-1 tondan 300 tona kadar kapasite

Platform Tipi Yük Hücreleri

-3 kg'dan 2000 kg'ya kadar kapasite

Çift Mesnetli Lama Tipi Yük Hücreleri

-1 ton dan 200 tona kadar kapasite

-10 klb den 100 klb ye kadar kapasite

Askı Tipi (S tip) Yük Hücreleri

-25 kg'dan 6000 kg'ya kadar kapasite

Dijital Yük Hücreleri

-1 tondan 100 tona kadar kapasite

Özel Tip Yük Hücreleri

-0,5 klb'den 200 tona kadar kapasite

MARKA : BAYKON - TARTIM GÖSTERGESİ
MODEL : BX30 FİLL
AÇIKLAMA :

Baykon BX30 Fill dolum ve paketleme kontrolörü, çeșitli dolum ve paketleme makineleri için tasarlanmıș, yüksek teknolojiye sahip, akıllı ve ekonomik bir cihazdır. Konfigüre edilebilen reçete hazırlama özelliği, smart doldurma algoritmaları, dolum ve paketleme uygulamalarında büyük avantajlar sağlar.

BX30 Fill dolum kontrolörünün, en yaygın dolum ve paketleme uygulamalarını kapsayan 12 farklı dolum modu vardır. Master-Slave olarak çalıșabilme özelliği, çok terazili paketleme ve torbalama makinesinin tam kontrolünü; çok kafalı makinalarda parametrelerin ve reçetenin bütün slave cihazlara otomatik olarak yüklenmesini sağlar.

BX30 Fill, değișik malzeme dolumları ve batch dolum gibi özel uygulamalar için her biri 250 kayıt kapasiteli, reçete ve ID belleğine sahiptir.

Programlanabilen 7 tuș, hızlı ve bilgilendirici kullanım için, önceden belirlenmiș fonksiyonlara atanabilir. Serbestçe programlanabilen dijital I/O’lar, pompa, valf, vibratör, torba șișirici vb. gibi dolum sistemi elemanlarını kontrol etmek için panoda ilave PLC ihtiyacını ortadan kaldırır.

Programlanabilen yedek dijital I/O’lar, bir dijital I/O arızasında yedek kart gelene kadar çalıșmaya devam edilmesini sağlar.

MARKA : BAYKON - TARTIM GÖSTERGESİ
MODEL : BX30 PLUS
AÇIKLAMA :

Baykon BX30 Plus & BX30D Plus ıslak, hijyenik ve zorlu endüstriyel ortamlar için tasarlanmıș, hassas ve çok fonksiyonlu bir tartım göstergesidir.

Tartım, etiketleme, ağırlık kontrolü, sınıflandırma, otomatik dolum, tepe tutucu ve dinamik tartım uygulamaları, BX30 Plus & BX30D Plus Plus terminalinin standart çalıșma modlarıdır. Uygulamalara göre programlanabilen 3 adet tuș sayesinde pratik, hızlı ve hatasız çalıșma imkanı sağlar. Her biri 500 kayıt hafızalı 4 farklı belleği vardır; ID1, ID2, nümerik dara, ürüne ait sınır değerler. Ürün seçildiğinde, ürüne ait diğer bellek kayıtlarının da otomatik olarak atanması programlanabilir.

BX30 Plus & BX30D Plus göstergesi, eCAL (elektronik kalibrasyon) ve yüklü tankların kalibrasyon ayarlarının düzeltilmesi gibi çok önemli gelișmiș seçenekleri bulunmaktadır. RS232C, RS485, RS422, USB ve Ethernet TCP/IP haberleșme portları standart olup, her tip PLC/Scada haberleșmesi için analog çıkıș, EtherNet/IP, Profibus, Profinet, Modbus RTU, Modbus TCP, CANopen, EtherCAT, CC-Link, Powerlink ve 4 optik izole girișli, 5 röle kontağı çıkıșlı Dijital I/O

MARKA : BAYKON - TARTIM GÖSTERGESİ
MODEL : BX30
AÇIKLAMA :

Baykon BX30 & BX30D panel tipi tartım göstergesi, yüksek hassasiyet, güçlü performans ve zengin bağlantı seçenekleri ile tartım proseslerinizde güvenle kullanacağınız, ekonomik bir tartım cihazıdır. Paslanmaz çelik ön panel ve IP67 koruma sınıfı sayesinde, ıslak, hijyenik ve zorlu endüstriyel sahalarda güvenli kullanım imkanı sağlar.

BX30 & BX30D tartım göstergesi özellikle yüksek kapasiteli tankların kalibrasyonlarındaki güçlükleri gideren eCAL elektronik kalibrasyon ve yüklü tankların kalibrasyon ayarlarının düzeltilmesi gibi çok önemli gelișmiș seçenekler sunar.

PC ve yazıcı bağlantısı RS232C, RS485, RS422, USB ve Ethernet TCP/IP haberleșme portları standart olup, her tip PLC/Scada haberleșmesi için analog çıkıș, EtherNet/IP, Profibus, Profinet, Modbus RTU, Modbus TCP, CANopen, EtherCAT, CC-Link, Powerlink ve 4 optik izole girișli, 5 röle kontağı çıkıșlı Dijital I / O bağlantılı modelleri vardır.

MARKA : BAYKON - DİGİTAL TRANSMİTTER
MODEL : TX - MX SERİSİ
AÇIKLAMA :

Baykon Dijital Transmitter ailesi, özellikle çoklu ağırlık ve kuvvet ölçüm proseslerinden gelen analog verileri, dahili bir haberleșme üzerinden toplayarak, bir Gateway ile uygun dijital yapıda merkezi PLC/PC'ye transfer eder. Transmitter ailesi BAYKON xFace yazılımı ile PC üzerinden programlanabilir ve kalibre edilebilir. Yüksek hızlı tepki süresi ve veri aktarımı, adaptif titreșim filtresi, tartım fonksiyonları ve elektronik yüksüz kalibrasyon eCal dahil, farklı kalibrasyon seçenekleri ile önemli kolaylık ve avantajlar sağlar.

MARKA : BAYKON - ANALOG TRANSMİTTER
MODEL : TX SERİSİ
AÇIKLAMA :

Hassas ve ekonomik analog  transmitterler , ağırlık ölçüm sistemlerinde güvenilirlikle kullanılabilecek bir cihazdır. Dijital yapısı sayesinde iki adet rotary switch ile çok kolay ayarlanır.

Analog çıkıș, üretimde 0 – 10 mV load cell sinyal değişimi için 4 - 20 mA ya da 0 - 10V çıkıș üretecek șekilde normalize edilmiștir. Yüksek çözünürlüklü bu fabrika ayarı, hassasiyet kaybetmeden PLC tarafında kalibrasyona da olanak verir.

İleri teknoloji ürünü analog - dijital devreleri sıfır ve kazanç ayarlarının sıcaklığıyla, uzun zamanda bozulmamasını sağlar.

MARKALAR

OMRON
SİEMENS
PHOENİX CONTACT
EMKO
DANFOSS
FESTO
FLUKE
HENSEL
KAEL
KOBOLD
KYORITSU
LAPP
TEMPA
PFANNENBERG
MEGGER
BAYKON
Endress+Hauser
TP ELECTRİC
KONYA BÖLGE BAYİLİĞİ
BRADY
WÖHNER
STEGO
Schneider Electric
ABB
ALCE
HES KABLO
ENTES
FATEK
YASKAWA
2M KABLO
WEİDMÜLLER
ASTOR TRAFO
ALLEN BRADLEY
FİNDER
PELSAN
AUTONİCS
BALLUFF
EAE ELEKTRİK
EATON
EMAS
EBMPAPT
ENDA
GRUP ARGE
IFM
JANİTZA
KLEMSAN
LEGRAND
LOOBAR
MEAN WELL
ONKA
ORTAÇ
PEPPERL FUCHS
PİLZ
RİTTAL
RAYCHEM
ŞAFAK
SİCK
WAGO
JAMESON
BEDOK
FORNAZZO
GEWISS
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. X