Çalışma Saatleri : 08:00 - 17:30
HABERLER

Karaman OSB' de faaliyet gösteren Türkiye' nin en büyük Gıda ve Bakliyat Firması Duru Bulgur' un merkez tesislerinde kapasite arttırımı ve yenileme çalışmaları kapsamında, komple elektrik, otomasyon ve SCADA' sının yapılması firmamızca gerçekleştirilecektir. Yaklaşık 200 motor ve 140 duyar elemanlı tesisin komple aydınlatma, priz tesisatları, yangın ihbar ve kamera sistemi de bu kapsamda yapılacaktır.

Çimento silosu besleme sistemi, MCC ve PLC Panoları, havalı bantlar dağıtım istasyonu, elevatörler, klapeler, komple elektrik otomasyon işleri tarafımızdan yapılmaktadır.

2020 yılının ikinci yarısında komple Elektrik, Otomasyon ve Scadasını tamamladığımız, Ceylani Biyogaz Tesisi, ikinci motoru alımını bu yıl gerçekleştirecek. 1560kW 'lı gaz motoru için 2000kVA Trafolu Tesisin tüm elektrik ve otomasyon işleri tarafımızdan yapılacaktır. 

770kw, 515kW ve 4 adet 212kW Bremze Motor Test Üniteleri Teisisi için ihtiyaç olan 2x1600kVA Trafo, Orta Gerilim Hücreleri, Ana Dağıtım ve Kompanzasyon Panoları Temin ve Montaj işi firmamız tarafından yapılmaktadır.

ONAT Enerji Yatırım A.Ş. Ankara ili, Akyurt İlçesinde kurulumunu yaptığı 3,12 MW BES tesisi yazılım ve devreye alma hizmeti için firmamız ile anlaşma sağlamıştır.

Mevcut panoların ve saha bağlantılarının test edilmesi, yazılımız tekrardan yazılması ve devreye alınması ile devreye alma sonrası hizmetlerini kapsamaktadır.

Derya Silah Beyşehir Organize Sanayi Bölgesinde kurulumunu yaptığı yeni fabrikası elektrik altyapı işleri için firmamızla anlaşma sağlamıştır.

13.000m² kapalı alan üzerine kurulacak tesiste aşağıda genel başlıkları verilen imalatlar yapılacaktır.

2x1600kVa trafo postası yapımı yanı sıra Kuvvet ve Aydınlatma Busbarları, Ana Dağıtım ve Kompanzasyon Panoları, Aydınlatma Panoları, Aydınlatma-Havalandırma-Sifonik Sistem Otomasyonu, Priz Kombinasyonları ve anahtar teslim diğer elektrik tesisat altyapı işlerini kapsamaktadır.

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. X